Проживання в США

Як завжди у вас є два варіанти :)

Перший – житло вам надає роботодавець, другий – ви шукаєте житло самостійно.

Студенти, які беруть участь в програмі Work and Travel вперше, віддають перевагу вибору вакансії, на якій надається житло. Якщо роботодавець надає житло, це обов’язково буде прописано у Job-offer. Орендна плата буде складати від 100 до 400-450 доларів за місяць. Найдорожча вартість оренди в курортних містах та у Нью-Йорку. Скоріш за все, це буде кімната, в якій живуть від одного до п’яти людей.  Іноді житло надається безкоштовно, наприклад, для робітників готелю – це може бути кімната в готелі.

Якщо роботодавець не надає житло, його можна шукати як з України (по Інтернету), так і після прибуття в США. Також можна по телефону запитати у роботодавця про те, де ви зможете жити влітку, та де зазвичай живуть часники програми. Для пошуку житла ви можете скористатись сайтами:

www.roommates.com

www.craigslist.org

Якщо ви вирішили шукати житло вже у Штатах, ви матимете декілька днів пожити в готелі або в хостелі, про який варто потурбуватись ще з України. Шукати житло можна буде за газетними об’явами, або, якщо це курортне місто, и зможете побачити таблички For Rent на домах, які здаються, або ж в яких здаються кімнати.

Якщо ви їдете компанією з п’яти або більше людей, ви можете зняти цілий будинок. Якщо ж ви їдете самі або вдвох, то є можливість знайти компанію студентів, які знімають дім та шукають сусідів, наприклад, ваші співробітники-учасники програм обміну. Або ж ви можете зняти квартиру.