Orange Travel допоможе вам повернути податки, які ви заплатили у США

Працюючи в США ви помітите, що в кожному отриманому чеку з заробітною платою є графа податків, які віднімаються від загальної суми ваших заробітків. За літо студент може заробити до 10 тисяч доларів і з його заробітної платні роботодавці можуть вирахувати до 1.5 тисячі доларів. Проте відповідно до правил програм обміну студенти J-1 не змушені платити всі податки, як це роблять американці. Відповідно до постанов U.S. Department of State та IRS (Internal Revenue Service) учасники Work and Travel повинні платити тільки Federal tax і State tax (проте вони підлягають поверненню після закінчення податкового року), в той час як більшість роботодавців вираховують в чеках ще і Social Security та Medicare tax.

Гарною новиною для студентів, які провели літо в США, є те, що всі ці податки можна повернути. Для цього необхідно тільки зберегти деякі документи з ваших робіт, а також заповнити необхідні анкети вже після повернення додому. Ось список необхідних документів для повернення податків:

  • останній чек або W-2 форма від кожного роботодавця
  • копія social security card
  • форма DS-2019(копія)
  •  копія візи до США
  • контакти кожного роботодавця

Форма W-2 – це звіт вашого роботодавця щодо ваших доходів та податків, які були сплачені з них. Частіше за все роботодавці не надають цю форму студентам поки ті її не попросять. Якщо ви забули це зробити, то достатньо буде останнього чека по заробітній платі від кожного роботодавця.

Що робити, якщо у вас немає всіх необхідних для повернення податків документів? Ви все одно можете подати заявку на повернення та надати всі документи, які зможете зібрати. Решту паперів ми відновимо для вас через вашого роботодавця або спонсора.

Процес повернення податків займає в середньому 90-120 днів з моменту подання всіх необхідних документів та заповнення анкет (заповнити анкети студенти, які їздили по Work and Travel, можуть або у нас в офісі, або попросити надіслати їх на електронну адресу і відіслати назад заповнені від скановані варіанти). Ви отримаєте гроші на ваш банківський рахунок, тому необхідна його наявність в момент виплати повернених податків. Рахунок може бути відкритий в банку будь-якої країни на ваше ім’я.  

Зверніть увагу, що компанія Orange Travel займається поверненням податків для усіх учасників програми Work and Travel в не залежності від того через яку компанію вони їздили в Штати.

Подавати документи на відшкодування податків  можна протягом 3х років після подорожі. Тобто, якщо ви їздили в США літом 2008, але тоді не подали на повернення податків, ви можете зробити це ще зараз та отримати свої гроші назад.

Дуже важливо щоб у вас збереглась карта соціального страхування (social security card), так як це єдиний документ, який ми не зможемо відновити для вас. Тільки ви можете зробити це. Бувають випадки, коли студенти знають свій social security number, але загубили social security card, тоді необхідно звернутись в офіс Social Security Administration і попросити вислати новий оригінал(https://secure.ssa.gov/apps6z/FOLO/fo001.jsp).