Ворк енд Тревел (work n travel) для українських студентів

Ворк енд Тревел (ворк тревел) – це програма міжнародного обміну для студентів, яка існує уже більше п’ятдесяти років. Це не просто просто програма, а  унікальна можливість подорожі і роботи в США, можливість непогано заробити за літо, покращити свій рівень англійської мови та отримати унікальний досвід спілкування зі студентами зі всього світу. Мрія? Компанія Orange Travel зробить її реальністю!

Ми не тільки допоможемо в оформленні усіх документів і максимально спростимо та полегшимо цей процес, але і знайдемо саме для Вас найкращі вакансії в США в штатах, які Вас цікавлять. Наші спеціальні курси англійської мови та загальні рекомендації нададуть Вам впевненості в своїх знаннях в новій та незвичній обстановці. З нами програма Ворк енд Тревел стає ближче.

Для участі у  програмі потрібно лише бути студентом денної або заочної форми навчання будь-якого українського ВНЗ та бути за віком від 18 до 25 років. Решта – обставини, які можна змінити на Вашу користь для вдалої участі у програмі.

І, наостанок, дещо про нас. Наша команда – це молоді спеціалісти, які ще зовсім недавно самі були на Вашому місці. Ми самі їздили по програмі work n travel і знаємо всі особливості, пов’язані з програмою. Ми маємо досвід роботи у сфері work n travel і знаємо як вирішити будь-які питання. Ми маємо прозору систему оплати наших послуг – жодних незрозумілих комісій та гонорарів агентства. Також ми запропонуємо широкий вибір вакансій, так як ми працюємо відразу с трьома спонсорськими компаніями в США. Наша головна мета – задоволений клієнт.

Телефонуйте та залишайте власні заявки – з задоволенням допоможемо Вам взяти участь в програмі Ворк енд Тревел (work n travel).